portal osiedli, dzielnic i miast

Ogólnopolskie Forum Mieszkaniowe

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Inne tematy » Forum » dobry deweloper w Krakowie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

dobry deweloper w Krakowie

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
starewino 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Lip 23, 2013 15:44
Posty: 1
Skąd: Kraków - Zwierzyniec

PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 15:49    Temat postu: dobry deweloper w Krakowie

Moja przyjaciółka z zagranicy postanowiła osiedlić się w Krakowie, wybrała mieszkanie w Mydlnikach, realizowane przez Kozioł Invest Group. Póki co, jest zadowolona, bo deweloperzy nie unikają kontaktu, bez problemu wpuszczają na budowę, itd. Podobno też łatwo porozumieć się w kwestii ceny.

Czy ktoś słyszał coś więcej o późniejszych etapach budowy realizowanych przez tą firmę? Chodzi przede wszystkim o wykończenie mieszkań, ponieważ są to mieszkania w okolicy lotniska - czy w związku z tym standardy wykończenia mogą być niższe niż zwykle?
lester20 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Pon Wrz 02, 2013 13:06
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2013 9:25    Temat postu: Re: dobry deweloper w Krakowie

Dziękuję za Twoją opinię. Też biorę pod uwagę KIG i szukam informacji na jego temat. Coraz bardziej się do niego przekonuję.
Nie znam niestety odpowiedzi na te pytania. Może ktoś inny wie coś więcej?
ernest_32 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Sob Kwi 12, 2014 16:45
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Kwi 12, 2014 16:47    Temat postu: Re: dobry deweloper w Krakowie

Pozwolę sobie podłączyć się pod ten wątek. Czy może ktoś z Was może mi udzielić rzetelnej informacji na temat sprawdzonych deweloperów w Krakowie? Najbardziej interesuje mnie Salwator i Tętnowski, ale o innych też chętnie posłucham.
BogusiaXX 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Sob Kwi 12, 2014 16:44
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Kwi 12, 2014 16:55    Temat postu: Re: dobry deweloper w Krakowie

mogę się wypowiedzieć o tetnowskim, ponieważ jestem mieszkanką osiedla, które wybudował właśnie ten deweloper - a konkretnie tego przy ul. wrocławskiej. możesz sobie tutaj zerknąć, o które miejsce mi chodzi http://www.tetnowski.pl/oferta,16/wroclawska-80,468.html.

moim zdaniem budynek jest wykonany na wysokim poziomie. mnie osobiście urzekła ta nowoczesna architektura i dobra lokalizacja. mam blisko do pracy.
ernest_32 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Sob Kwi 12, 2014 16:45
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Kwi 12, 2014 16:58    Temat postu: Re: dobry deweloper w Krakowie

BogusiaXX napisał:
mogę się wypowiedzieć o tetnowskim, ponieważ jestem mieszkanką osiedla, które wybudował właśnie ten deweloper - a konkretnie tego przy ul. wrocławskiej. możesz sobie tutaj zerknąć, o które miejsce mi chodzi http://www.tetnowski.pl/oferta,16/wroclawska-80,468.html.

moim zdaniem budynek jest wykonany na wysokim poziomie. mnie osobiście urzekła ta nowoczesna architektura i dobra lokalizacja. mam blisko do pracy.


Kojarzę to osiedle. Czyli ogólnie dobrze się mieszka, tak? Oglądałem jedno mieszkanie na wrocławskiej, ale nie ukrywam, że jestem zainteresowany zakupem własnego M przy ul. Lea, bo bardziej mi pasuje pod względem rozkładu pomieszczeń.
BogusiaXX 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Sob Kwi 12, 2014 16:44
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Kwi 12, 2014 17:00    Temat postu: Re: dobry deweloper w Krakowie

mieszka się doskonale. w końcu to moje pierwsze, własne mieszkanie. sąsiedzi też przyjaźnie nastawieni, więc jest ok
ernest_32 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Sob Kwi 12, 2014 16:45
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Kwi 12, 2014 17:02    Temat postu: Re: dobry deweloper w Krakowie

BogusiaXX napisał:
mieszka się doskonale. w końcu to moje pierwsze, własne mieszkanie. sąsiedzi też przyjaźnie nastawieni, więc jest ok


A jeżeli chodzi o ewentualne usterki to wszystko jest w porządku? Długo trzeba czekać na pomoc ze strony dewelopera?
BogusiaXX 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Sob Kwi 12, 2014 16:44
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Kwi 12, 2014 17:03    Temat postu: Re: dobry deweloper w Krakowie

mieszkam zaledwie od 1,5 roku...to chyba jeszcze zbyt wcześnie by się wypowiedzieć na ten temat. jedyne co to miałam problem z nieszczelnym oknem. po tygodniu sprawa została załatwiona. ale to praktycznie na samym początku. teraz wszystko jest w porządku.
ernest_32 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Sob Kwi 12, 2014 16:45
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Kwi 12, 2014 17:05    Temat postu: Re: dobry deweloper w Krakowie

BogusiaXX napisał:
mieszkam zaledwie od 1,5 roku...to chyba jeszcze zbyt wcześnie by się wypowiedzieć na ten temat. jedyne co to miałam problem z nieszczelnym oknem. po tygodniu sprawa została załatwiona. ale to praktycznie na samym początku. teraz wszystko jest w porządku.


Ok, dzięki za pomoc. Twoja opinia była dla mnie bardzo pomocna Wink
krzysiek-krak 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Pon Sty 19, 2015 11:11
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 11:21    Temat postu: Re: dobry deweloper w Krakowie

Ja kupiłem mieszkanie na Felińskiego od Budremu. Korzystałem z programy Mieszkanie dla młodych. Deweloper pomógł załatwiać formalności, umowa była spisana bez żadnych błędów. Budowa przebiegała sprawnie, wszystko było oddane na czas. Jakość, wykonanie - wszystko ok. Dodatkowo mają bardzo korzystne ceny.
jagodak 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Sob Lip 18, 2015 22:09
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Lip 18, 2015 22:12    Temat postu: Re: dobry deweloper w Krakowie

Ja posiadam mieszkanie w Wilga Park i mogę polecić tę inwestycję. W Krakowie jest bardzo dużo nowych projektów, które są budowane obecnie, więc warto się zorientować np. na InfoDeweloper i wybrać najlepszego Smile Ja polecam WAKO.
kaktus12 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Lut 16, 2016 10:53
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 11:18    Temat postu: Re: dobry deweloper w Krakowie

Moja znajoma kupiła mieszkanie od dewelopera http://gama-m.pl/ na osiedlu Prądnik Park, po pierwszej wizycie u niej zauroczyłam się
tym miejscem i samym mieszkaniem, które jest w wysokim standardzie z przepięknym tarasem.
marian1357 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Wto Cze 07, 2016 10:55
Posty: 1
Skąd: tarnów

PostWysłany: Wto Cze 07, 2016 11:01    Temat postu: Re: dobry deweloper w Krakowie

nie polecam, KIG (http://kigdeveloper.pl/) gdyż jest to NIEUCZCIWY DEWELOPER, NIE WYRABIA SIĘ W TERMINACH PONIEWAŻ PRÓBUJE "ZAROBIĆ NA GENERALNYM WYKONAWCY" Strzalkaco za tym idzie, na zwykłych robotnikach!!!
to on odbiera chleb, zwykłym szarym śmiertelnikom. Odradzam stanowczo. Może jakoś jego usług jest dobra... ale potem Ci zwykli ludzie mszczą się na budowach (skończonych i nieskończonych..)
ponieważ nie mają co dać dzieciom do zjedzienia. burak-nie polecam.
adamkszczot 
   

Nowy na forum


Wiek: 42
Dołączył: Śro Lip 20, 2016 11:48
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Śro Lip 20, 2016 12:55    Temat postu: Re: dobry deweloper w Krakowie

Polecam stronę http://wkolodomu.pl/, z której dowiecie się m.in. o tym, na co uważać przy podpisywaniu umowy z deweloperem.
biroko 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Sie 18, 2016 11:36
Posty: 1
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 11:46    Temat postu: Re: dobry deweloper w Krakowie

Moim skromnym zdaniem budynek jest wykonany na wysokim poziomie. mnie osobiście urzekła ta nowoczesna architektura i dobra lokalizacja Smile
_________________
Nasiona Marihuany
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama