portal osiedli, dzielnic i miast

Ogólnopolskie Forum Mieszkaniowe

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Inne tematy » Forum » Dlaczego wskazane jest zastosować system ERP
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Dlaczego wskazane jest zastosować system ERP

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
malwina91 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Cze 09, 2016 10:36
Posty: 23
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 09, 2016 10:42    Temat postu: Dlaczego wskazane jest zastosować system ERP

Profesjonalne systemy ERP posiadają dużo niezwykle ważnych plusów dla pracy firmy. Prowadząc działalność jednoosobową, można nad nią zapanować samodzielnie. Problem rozpoczyna się wtedy, jeżeli ta niewielka działalność przekształca się w duży zakład, gdzie każdy dział jest podległy innemu, w związku z tym realizacja zlecenia zależy po prostu od całości. Wówczas takie rozwiązania jak właśnie systemy erp marki Comarch są jednym słowem elementem kluczowym w pracy firmy i kierowaniu ową pracą. Bez specjalistycznego systemu erp, który może przekazać informacje z danej komórki do innej, nie ma opcji skutecznego prowadzenia firmy i w związku z tym usług. W pewnym momencie wdrożenia erp w firmie produkcyjnej czy też w firmach handlowych stają się jednym słowem niezbędnym krokiem, w innym razie firma po prostu ulegnie paraliżowi, który może spowodować nawet upadek. Ten system jest tym samym podstawowym wyborem w każdej firmie – zakład pracy będzie lepiej działać, jeżeli system będzie prosperował prawidłowo.
typowyhandlarz 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Pon Cze 20, 2016 13:04
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 11:42    Temat postu: Re: Dlaczego wskazane jest zastosować system ERP

W kwestii wyboru systemu erp poleciłbym zapoznać się z artykułami zawartymi na tym portalu. U mnie w firmie korzystamy z IdeaERP i się sprawdza, jednakże cenowo bywają atrakcyjniejsze narzędzia.
przemekchudy 
   

Początkujacy


Wiek: 34
Dołączył: Czw Lip 16, 2015 9:47
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Lis 08, 2017 11:23    Temat postu: Re: Dlaczego wskazane jest zastosować system ERP

System ERP pozwala firmie zaoszczędzić czas i zautomatyzować pewne czynności, w szczególności te powtarzalne, dzięki czemu zespół może skoncentrować się na ważniejszych zadaniach. To bardzo ułatwia pracę oraz w efekcie przekłada się na realne zyski firmy, tak przynajmniej jest u mnie. My korzystamy z systemu Unit4, polecam ich stronę www.unit4.com/pl/produkty/erp . Dużym plusem jest dla mnie to, że udało się dopasować program do specyfiki naszej branży i firmy.
czeres 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Czw Kwi 26, 2018 11:20
Posty: 218
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 7:27    Temat postu: Re: Dlaczego wskazane jest zastosować system ERP

Nie wyobrażam sobie dużej działalności bez wsparcia ERP. Dużej to nie mam na myśli 100 pracowników, tylko nawet trzyosobową działalność, w której jest bardzo wiele zleceń. Rodzaj systemu zależy od typu działalności - to jest dosyć istotne. Pracujemy z Berberis. Początkowo z wersją darmową, dalej już z płatną. A decyzja o wyborze systemu była znakomitym pomysłem.
okrysia 
   

Nowy na forum


Wiek: 28
Dołączył: Śro Gru 12, 2018 15:03
Posty: 1
Skąd: Opole

PostWysłany: Śro Gru 12, 2018 15:10    Temat postu: Re: Dlaczego wskazane jest zastosować system ERP

Cześć. Widzę, że każdy z Was korzysta z innego systemu. Czy potraficie mi przedstawić ich porównanie? Ja wcześniej czytałam dużo o axapta (dawniej, teraz dynamics ax), ale też nie do końca wiem w czym mógłby ten program być lepszy od innych? Podzielcie się proszę swoją opinią, moja firma się rozrasta i zaczynam potrzebować systemu, który wszystko optymalizuje

Pozdrowienia
czeres 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Czw Kwi 26, 2018 11:20
Posty: 218
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 7:26    Temat postu: Re: Dlaczego wskazane jest zastosować system ERP

Masz poszczególne wersje Berberis porównane, ale nikt ci nie porówna wielu systemów, bo raz - koszty, a dwa - to ogromu czasu wymaga.
daria11 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Mar 20, 2015 15:06
Posty: 30
Skąd: targówek

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 10:06    Temat postu: Re: Dlaczego wskazane jest zastosować system ERP

wazne zeby w ogole dzialal jakikolwiek system zeby przyspieszyc prace
kk0011 
   

Zaglądajacy


Wiek: 48
Dołączył: Pon Lip 16, 2018 16:56
Posty: 16
Skąd: Gdańsk-zaspa

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 21:31    Temat postu: Re: Dlaczego wskazane jest zastosować system ERP

Każde wsparcie systemowe jest dobre zwłaszcza migracja s 4hana . Ta usługa towarzyszy mi od początku mojej firmy. Wdrożenie systemu pozwala udoskonalić kontakt pracowników np. z siecią 
czeres 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Czw Kwi 26, 2018 11:20
Posty: 218
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 7:19    Temat postu: Re: Dlaczego wskazane jest zastosować system ERP

Berberis ma dobrą cenę, ale przede wszystkim gwarantuje ogromne możliwości. Pracujemy na tym systemie już dosyć długo i sami widzimy, jaki to ma ogromny wpływ na rozwój działalności, na kontrolę, planowanie i nie tylko. Cóż... temat jest dosyć złożony.
czeres 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Czw Kwi 26, 2018 11:20
Posty: 218
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lip 31, 2020 7:20    Temat postu: Re: Dlaczego wskazane jest zastosować system ERP

Ja nadal działam z Berberis i nadal widzę, że system umożliwia mi optymalizowanie działań. W zasadzie wszystko przebiega całkiem sprawnie i bez komplikacji. Widzimy zmiany idące w dobrym kierunku, a to najważniejsze. Wiadomo, że znaczenie ma wiele kwestii.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama