portal osiedli, dzielnic i miast

Ogólnopolskie Forum Mieszkaniowe

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Inne tematy » Forum » Pracownia projektowa wnętrz - architekt wnętrz
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Pracownia projektowa wnętrz - architekt wnętrz

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ArtElixir 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Maj 30, 2017 14:27
Posty: 7
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 14:57    Temat postu: Pracownia projektowa wnętrz - architekt wnętrz

Pracownia projektowa wnętrz, którą tworzą dwie pasjonatki designu i aranżacji wnętrz. Tworzymy oryginalne, funkcjonalne wnętrza dopasowane do potrzeb i budżetu. Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku wnętrzarskiego pozwala robić bardzo dobre projekty, z których klienci są zadowoleni.

Zapraszamy
Daria Kłos 507300518
Kasia Konarzewska 515261361

www.artelixir.pl
Roman844 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Śro Gru 13, 2017 9:00
Posty: 25
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Śro Sty 10, 2018 10:51    Temat postu: Re: Pracownia projektowa wnętrz - architekt wnętrz

a jakieś doświadczenia jeśli chodzi o adaptacje poddasza?
papilotek 
   

VIP


Dołączył: Wto Gru 10, 2019 2:58
Posty: 504
Skąd: stąd

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 6:59    Temat postu: Re: Pracownia projektowa wnętrz - architekt wnętrz

Również chętnie się dowiem. Niedługo będziemy potrzebować kogoś do aranżacji całego domu. Próbowałam zrobić to sama, ale niestety z marnym skutkiem. Mam tylko jeden warunek. Znalazłam kilka świetnych mebli i dodatków, w tym zegar ścienny https://www.indelo.pl/zegary-scienne-cat-84. Chciałabym koniecznie, żeby znalazły się w moim wnętrzu. Szukam osoby, która nada jakiś styl i kierunek.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama