portal osiedli, dzielnic i miast

Ogólnopolskie Forum Mieszkaniowe

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Forum o forum » Forum » RENTA DOŻYWOTNIA ZA MIESZKANIE
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

RENTA DOŻYWOTNIA ZA MIESZKANIE

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ewa5553 
   

Zaglądajacy


Wiek: 84
Dołączył: Pią Sie 02, 2013 21:42
Posty: 14
Skąd: Rotmanki Pruszcz Gdański

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 17:10    Temat postu: RENTA DOŻYWOTNIA ZA MIESZKANIE

[b]Jako seniorka pozwoliłam sobie zainteresować moje koleżeństwo seniorów tematem DOŻYWOTNIEJ RENTY za hipotekę.Otóż opowiem swoją historie i drogę przez mękę w sposobie poprawy swojego bytu finansowego z jakim boryka się w dzisiejszej rzeczywistości nieomal każdy emeryt.
Mam wraz z mężem duży dom (dzieci już na swoim).Z każdym rokiem koszty utrzymania dużego domu są coraz większe,to każdy z tego zdaje sobie sprawę.Próbowałam przez kilka lat bezskutecznie sprzedać dom lub zamienić na małe mieszkanie,ale w obecnej sytuacji rynkowej jest to nie możliwe.Szukałam więc innych możliwości wyjścia z impasu,czytając prasę serfując po internecie aż wreszcie natrafiłam na FORUM SENIORÓW,z którego dowiedziałam się o możliwości otrzymania DOŻYWOTNIEJ RENTY za dom w którym do końca swego życia możemy mieszkać,otrzymując comiesięczną nie opodatkowaną rentę.To nam pozwoliło wreszcie godnie zacząć żyć.
Oczywiście warunkiem jest wybranie odpowiedniej wiarygodnej firmy,która ma nadzór KNF u.Takiego doboru pomogli mi dokonać na FORUM SENIORA,
SENIOR,SENIORKA,DOLASENIORA.
jazon1958 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Paź 20, 2013 12:15
Posty: 1
Skąd: Gdynia-Chylonia

PostWysłany: Nie Paź 20, 2013 12:53    Temat postu: Re: RENTA DOŻYWOTNIA ZA MIESZKANIE

Nie lepiej zamiast renty hipotecznej wynająć pokój lub dwa?
Ferryk 
   

Bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Pon Lis 04, 2013 16:40
Posty: 39
Skąd: Polski

PostWysłany: Pon Lis 04, 2013 18:01    Temat postu: Re: RENTA DOŻYWOTNIA ZA MIESZKANIE

Umowa przeanalizować z prawnikiem - radzę.
Lokator123123 
   

Nowy na forum


Wiek: 69
Dołączył: Pią Maj 30, 2014 19:02
Posty: 2
Skąd: Gdańsk-Wyspa-Spichrzów

PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 19:05    Temat postu: Re: RENTA DOŻYWOTNIA ZA MIESZKANIE

W dzisiejszych czasach strach sie zdecydować na takie rozwiązania.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama