portal osiedli, dzielnic i miast

Ogólnopolskie Forum Mieszkaniowe

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Sprawy mieszkaniowe » Forum » Jak negocjować kupując mieszkanie?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jak negocjować kupując mieszkanie?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
soniaQ 
   

Zaglądajacy


Wiek: 45
Dołączył: Pią Lut 24, 2012 18:34
Posty: 11
Skąd: Wciąż w trasie

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2012 20:03    Temat postu: Jak negocjować kupując mieszkanie?

Jak w temacieSmile Jak negocjować cenę mieszkania żeby wszystko przebiegło sprawnie i z dobrym efektem, czyli ze sporą zniżką? Smile Podobno ostatnio popularne staje się korzystanie z usług zawodowego negocjatora cen, który pomaga w rozmowach i walczy o obniżenie ceny mieszkania. Ktoś z Was korzystał? W Warszawie polecono mi tego negocjatora - może ktoś zna i ma jakąś opinię?
Loftywarszawa 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Pią Maj 31, 2013 14:16
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 31, 2013 14:22    Temat postu: Re: Jak negocjować kupując mieszkanie?

Nie musisz negocjować masz dość swojego obecnego mieszkania, ponieważ wiąże się on z ciągłym remontem bądź walką z zarządcą, dlatego musisz zwrócić uwagę na Lofty warszawa. To tanie apartamenty pod Warszawą, które łączą wygodę mieszkania i najnowszą technologię. Wszystkie nasze mieszkania: Mieszkanie Józefosław i Mieszkanie Piaseczno oraz Dom Józefosław są wyposażone w najnowszą technologię tak aby zapewnić najwyższy komfort mieszkania. Dziś nie ma co się zastanawiać nad tym czy warto, a kiedy należy się przeprowadzić.
Zarysowany 
   

Zaglądajacy


Wiek: 54
Dołączył: Sob Maj 31, 2014 0:46
Posty: 12
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 14:15    Temat postu: Re: Jak negocjować kupując mieszkanie?

Jeżeli mowa o Warszawie to ja z całego serca polecam www.trybonppi.pl
Sam jestem obecnie ich klientem (a z wielu deweloperów korzystałem) i nei mam żadnych zastrzeżeń.
Iwona31 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Lip 12, 2014 18:34
Posty: 19
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Lip 12, 2014 18:44    Temat postu: Re: Jak negocjować kupując mieszkanie?

Ja kupiłam mieszkanie do remontu, sama wynegocjowałam dobrą cenę .
1dorota 
   

Zaglądajacy


Wiek: 41
Dołączył: Pon Wrz 08, 2014 21:35
Posty: 21
Skąd: Gdańsk=Przymorze

PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 19:41    Temat postu: Re: Jak negocjować kupując mieszkanie?

bez sensu wynajmować kogoś kto będzie negocjować cenę mieszkania. Przecież usługi tekiej osoby też kosztuje a spokojnie samemu można wynegocjować cenę nawet 2 czy 3 tysiące niższą niż w ogłoszeniu.
markospolo 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Kwi 29, 2015 8:54
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Śro Kwi 29, 2015 8:56    Temat postu: Re: Jak negocjować kupując mieszkanie?

Trzeba poznać podstawowe zasady negocjacji Smile Jeśli zbyt mocno pokażemy, że zależy nam na mieszkaniu to niestety nic nie nam nie opuszczą Sad
_________________
http://www.fuko.pl/ubezpieczenia/nieruchomosci/mieszkania
soniaQ 
   

Zaglądajacy


Wiek: 45
Dołączył: Pią Lut 24, 2012 18:34
Posty: 11
Skąd: Wciąż w trasie

PostWysłany: Pon Sie 01, 2016 20:24    Temat postu: Re: Jak negocjować kupując mieszkanie?

1dorota napisał:
bez sensu wynajmować kogoś kto będzie negocjować cenę mieszkania. Przecież usługi tekiej osoby też kosztuje a spokojnie samemu można wynegocjować cenę nawet 2 czy 3 tysiące niższą niż w ogłoszeniu.


Właśnie na tym polega cały urok, że są tacy negocjatorzy, którzy nie biorą żadnej prowizji ani opłaty jeśli żadnego upustu nie wynegocjują Wink A jeśli chcesz mimo wszystko sama próbować negocjacji, to na blogu www.negocjowaniewbiznesie.pl jest wiele przydatnych rad i podpowiedzi. Fajnie się czyta, możesz zajrzeć Wink
maryska25 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Paź 30, 2016 10:40
Posty: 3
Skąd: Poznania

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 10:55    Temat postu: Re: Jak negocjować kupując mieszkanie?

My zdecydowaliśmy się na mieszkanie na os. Botaniczna w Poznaniu. Bardzo długo szukaliśmy mieszkania w dobrej lokalizacji i w końcu się udało. Z jednej storny niedaleko znajduje się jezioro i ogród botaniczny więc mamy gdzie spędzać z dziećmi weekendy i popołudnia. A z drugiej bardzo blisko do centrum.
jolene78 
   

Nowy na forum


Wiek: 46
Dołączył: Pon Lis 21, 2016 12:01
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 9:54    Temat postu: Re: Jak negocjować kupując mieszkanie?

Myślę, że jak szukasz mieszkania za pośrednictwem biura nieruchomości (z nastawieniem na profesjonalne i dobre biuro) to możesz spróbować by sam agent ponegocjował cenę z właścicielem mieszkania. Kupując mieszkanie we Wrocławiu korzystaliśmy z pośrednika Verso, pomagał nam Pan Mateusz J. , dzięki któremu udało się kupić taniej mieszkanie o kilka tysi. Było to dla nas bardzo korzystne rozwiązanie. Zatem polecam pośrednika, a także negocjowanie cen - bo da się to zrobić!
Laperito 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Sty 25, 2017 12:28
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Sty 28, 2017 0:51    Temat postu: Re: Jak negocjować kupując mieszkanie?

Witam,
Nie potrzebujesz ani znajomości sztuki negocjacji, ani pomocy osoby która zajmuje się negocjowaniem cen mieszkań! Po prostu bądź miła, kulturalna i w pewnym momencie powiedź, że kupiłabyś to mieszkanie, tylko nie dysponujesz taką kwotą. Możesz jednak zaproponować trochę mniejszą (i podaj swoją). To z reguły zawsze skutkuje.
Pozdrawiam

_________________
www.ZaMieszkanie.pl
sundaysmile 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Wto Sty 31, 2017 14:57
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 15:00    Temat postu: Re: Jak negocjować kupując mieszkanie?

O to też jest rozsądne Smile Albo warto udać się do takiego Verso, który oferuje ceny w miarę rozsądne.
maja31 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Sty 03, 2017 16:57
Posty: 2
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Śro Mar 08, 2017 17:05    Temat postu: Re: Jak negocjować kupując mieszkanie?

Ciekawe wskazówki dajecie w tym zakresie, według mnie warto wiedzieć jak negocjować kupując mieszkanie ! Oczywiście z rozsądkiem ! Ostatnio widziałem bardzo podobne tematy na portal o mieszkaniach ciekawe wskazówki i porady dla osób które są na kupnie mieszkań w Polsce, warto poczytać, niezły blog !
misterna 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Paź 11, 2014 10:51
Posty: 59
Skąd: krwi i kości

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 13:03    Temat postu: Re: Jak negocjować kupując mieszkanie?

No to już zależy od sprzedawcySmile Też zależy od okresu przykładowo u deweloperów jak chcą już końcowo zamknąć inwestycję i sprzedać ostatnie mieszkania. Nam się tak udało jak szukaliśmy mieszkania rzeszów właśnie.
daria11 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Mar 20, 2015 15:06
Posty: 30
Skąd: targówek

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 10:08    Temat postu: Re: Jak negocjować kupując mieszkanie?

najwiecej mozna ugrac na niedokladnym pomiarze metrazu mieszkania, wystarczy ze wyjdzie pol metra kw mniej i juz mam ok 2-3 tys zl taniej
_________________
Wymiana Szybki iPhone
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama