portal osiedli, dzielnic i miast

Ogólnopolskie Forum Mieszkaniowe

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Inne tematy » Forum » Jaki deweloper ?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jaki deweloper ?

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
hans22 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Kwi 15, 2013 22:55
Posty: 3
Skąd: Poznań-Tumski

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 22:56    Temat postu: Jaki deweloper ?

Jaki wg was jest najlepszy developer Poznań ? Zależy mi na mieszkanku w gronie młodych ludzi i podobno mieszkanka w Tumskim Parku sprzedaje - SGI
ppolanka 
   

Zaglądajacy


Wiek: 44
Dołączył: Sob Maj 18, 2013 13:20
Posty: 19
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Sob Cze 01, 2013 14:05    Temat postu: Re: Jaki deweloper ?

Bladego pojęcia nie mam, ale nie wiem czy w ogóle zdecydowałabym się na mieszkanie deweloperskie - za mało prywatności jak dla mnie
barber 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Sob Lip 20, 2013 20:38
Posty: 2
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Lip 20, 2013 20:43    Temat postu: Re: Jaki deweloper ?

też mnie interesuje ten temat, szukam właśnie mieszkania, na razie zastanawiam się nad w miarę bezpieczną dzielnicą, do gustu przypadło mi piątkowo i wiem, że coś tam mają oddawać chyba w przyszłym roku
JohnnyB 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Sie 21, 2013 16:45
Posty: 2
Skąd: Boston-Massachustees

PostWysłany: Śro Sie 21, 2013 16:51    Temat postu: Re: Jaki deweloper ?

Jeśli jesteś z Piaseczna lub okolic to polecam Ci tą świetną firmę deweloperską, która w ciągu ostatnich 20 lat zrealizowała wiele inwestycji w regionie i jest przez wiele osób polecana jako uczciwa i solidnie wykonująca mieszkania http://www.arche.pl/
Marek789 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Śro Wrz 11, 2013 11:49
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Wrz 11, 2013 11:58    Temat postu: Re: Jaki deweloper ?

Przy wyborze dewelopera powinieneś kierować się lokalizacją w której chciałbyś mieszkać. Mam znajomych w Poznaniu którzy mieszkają na osiedlu Młody Grunwald i są zadowoleni. Zobacz może Tobie również będzie odpowiadać. Smile
nowicjusz230 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Pon Wrz 16, 2013 13:10
Posty: 1
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2013 13:16    Temat postu: Re: Jaki deweloper ?

No cóż, deweloperka ma swoje uroki, chociaż faktycznie potem ciężko od podstaw tam samemu coś wykombinować. Ale jeśli ktoś tak woli, to jego wybór, po to są takie opcje, żeby można było z nich korzystać Smile

A co do dobrego dewelopera...najlepiej musisz iść drogą poczty pantoflowej, a więc popytać znajomych lub rodziny, na pewno ktoś miał doświadczenie z podobnymi sytuacjami, jakie Ty masz teraz. PowodzeniaSmile
barber 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Sob Lip 20, 2013 20:38
Posty: 2
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 12:54    Temat postu: Re: Jaki deweloper ?

zrobiłem przedpłatę na to osiedle na Piątkowie, okolica mi się spodobała, do pracy też nie będzie daleko, mam nadzieję, że będzie się dobrze mieszkało. A i dostałem garaż w cenie mieszkania Very Happy
Karciany7 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Lut 06, 2014 11:19
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 11:26    Temat postu: Re: Jaki deweloper ?

w Poznaniu Pajo ma dobre oferty jeśli chodzi o rynek pierwotny - mnie przekonała cena ale też lokalizacja inwestycji
sylwia4012 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Sty 17, 2014 17:29
Posty: 22
Skąd: Gdańsk-Oliwa

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 18:53    Temat postu: Re: Jaki deweloper ?

możesz rzucić okiem na oferty w centrum z http://masterminvest.pl/inwestycje_zrealizowane/poznan_uminskiego_21/ w zabytkowej dzielnicy, a fajna oferta. Pomagają w finansowaniu, więc jak najbardziej godne uwagi są ich nowe inwestycje
trellson86 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Lut 25, 2014 9:49
Posty: 3
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 13:47    Temat postu: Re: Jaki deweloper ?

Jeżeli szukasz nowe mieszkania Bydgoszcz warto przede wszystkim zastanowić się nad ich lokalizacją. Osobiście polecam solidnego i sprawdzonego developera Dom Holding
kiltacular 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Pon Kwi 07, 2014 10:37
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Kwi 07, 2014 10:56    Temat postu: Re: Jaki deweloper ?

Podstawowe priorytety przy zakupie od dewelopera mieszkania lub kawalerki to treść zawartej umowy, cena oraz lokalizacja. Warto przeszukać wiele ofert w celu porównania i znalezienia konkurencyjnych cen. Deweloper Bydgoszcz lub sprzedaż mieszkań Bydgoszcz to hasło które powinniśmy wpisać w wyszukiwarkę internetową
maxfob 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Kwi 09, 2014 8:51
Posty: 1
Skąd: Toruń

PostWysłany: Śro Kwi 09, 2014 9:06    Temat postu: Re: Jaki deweloper ?

Polecam niekwestionowanego lidera firm budowlanych w kujawsko-pomorskim. Eldom wykonuje ocieplanie oraz elewacje budynków równocześnie debiutując na rynku developerskim .
milla12 
   

Nowy na forum


Wiek: 42
Dołączył: Śro Paź 22, 2014 14:55
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Paź 22, 2014 15:00    Temat postu: Re: Jaki deweloper ?

Ja polecam dewelopera PBG Erigo (tutaj lik do ich oferty: http://www.pbg-erigo.pl/oferta.html. Ja korzystałam z ich usług już jakiś czas temu i pamiętam że byłam bardzo zadowolona Smile [/url]
wasikk 
   

Nowy na forum


Wiek: 49
Dołączył: Czw Gru 17, 2015 9:58
Posty: 1
Skąd: Poznań-Wilda

PostWysłany: Czw Gru 17, 2015 10:02    Temat postu: Re: Jaki deweloper ?

Ja byłem bardzo zadowolony z współpracy z Monday Development. Kupowałem lokal uzytkowy pod biuro i wszystko przebiegało jak najbardziej sprawnie i bez żadnych problemów.
kaktus12 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Lut 16, 2016 10:53
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 11:09    Temat postu: Re: Jaki deweloper ?

Dla szukających mieszkania w Krakowie polecam
dewelopera http://gama-m.pl/ obecnie trwa realizacja osiedla Prądnik Park drugi etap przy ulicy Reduta.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama