portal osiedli, dzielnic i miast

Ogólnopolskie Forum Mieszkaniowe

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Mieszkania komunalne, socjalne, kwaterunkowe » Forum » gdzie szukac miszkań
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

gdzie szukac miszkań

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mieszkanka1234 
   

Nowy na forum


Wiek: 53
Dołączył: Wto Kwi 16, 2013 10:15
Posty: 2
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 10:18    Temat postu: gdzie szukac miszkań

Najlepszym info i najtańszym są z pewnością strony w internecie zawierające informacje o nieruchomościach. Ciekawe są np. nieruchomości.pl czy https://www.bezposrednikow.pl/
Loftywarszawa 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Pią Maj 31, 2013 14:16
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 31, 2013 14:19    Temat postu: Re: gdzie szukac miszkań

Pewnie masz dość swojego obecnego mieszkania, ponieważ wiąże się on z ciągłym remontem bądź walką z zarządcą, dlatego musisz zwrócić uwagę na Lofty warszawa. To tanie apartamenty pod Warszawą, które łączą wygodę mieszkania i najnowszą technologię. Wszystkie nasze mieszkania: Mieszkanie Józefosław i Mieszkanie Piaseczno oraz Dom Józefosław są wyposażone w najnowszą technologię tak aby zapewnić najwyższy komfort mieszkania. Dziś nie ma co się zastanawiać nad tym czy warto, a kiedy należy się przeprowadzić.
Revivale 
   

Nowy na forum


Wiek: 59
Dołączył: Wto Wrz 24, 2013 21:55
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 22:04    Temat postu: Re: gdzie szukac miszkań

Dobry deweloper w Karkowie jest tutaj: http://www.nowemieszkaniakrakow.apartamenty.pl ja choć nie jestem jakiś wybredny to szukałemco wiadome jest- jak najtańszej oferty i najlepszego mieszkania. Macie jakieś opinie o tym portalu? Gdzie Wy poszukiwaliście mieszkania? Ja za swoja zapłaciłem zaledwie 205.000 za całkiem dobry metraż. Polecam [Smile]
Zarysowany 
   

Zaglądajacy


Wiek: 54
Dołączył: Sob Maj 31, 2014 0:46
Posty: 12
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 14:41    Temat postu: Re: gdzie szukac miszkań

Czasami bezpośrednio u deweloperów można znaleźć fajne oferty.
Dajmy na to jak znajomy szukał mieszkania w Gdańsku, trafił na ofertę "mieszkania ze zwrotem" na www.auragdansk.pl
Więc zalecam przede wszystkim czujność
burzazgradem 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Paź 26, 2016 11:57
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 10:53    Temat postu: Re: gdzie szukac miszkań

Widzę, że wątek trochę się zestarzał, ale aktualnie to ja szukam mieszkania..., zastanawiam się, czy mieszkanie w mieście, czy może pod. Czy ktoś ma jakiegoś doświadczenie w tej kwestii i chce się ze mną podzielić? Smile
maryska25 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Paź 30, 2016 10:40
Posty: 3
Skąd: Poznania

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 16:20    Temat postu: Re: gdzie szukac miszkań

To zależy jakie mieszkanie chcesz kupić, bo ceny są różne. My osobiście kupiliśmy mieszkanie na os. Botanicznym w Poznaniu. Powstaje tam wlaśnie nowe osiedle, mieszkania są w różnych cenach, ale wydaje mi się. że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowym atutem było położenie, bo niedaleko jest jezioro i ogród botaniczny, a do centrum też niedaleko Smile
Derma92 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Pią Gru 30, 2016 1:40
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 2:30    Temat postu: Re: gdzie szukac miszkań

Teraz, po 3 latach, jest tego pełno w internecie, tylko jak znaleźć wiarygodny serwis ?
_________________
szyba dwukomorowa
Laperito 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Sty 25, 2017 12:28
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Śro Sty 25, 2017 12:37    Temat postu: Re: gdzie szukac miszkań

Witam,
Z doświadczenia wiem, że nie da się nikomu doradzić gdzie powinien kupić swoje wymarzone M. W każdym przypadku jest to sprawa indywidualna, na którą składa się wiele czynników, m.in. dostęp do pracy, odpowiedniego przedszkola, szkoły (w perspektywie). Trzeba samemu usiąść i rozpisać plusy i minusy - następnie podjąć decyzje.
Pozdrawiam


www.ZaMieszkanie.pl
aga078 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Kwi 26, 2018 14:17
Posty: 3
Skąd: Krakow

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 14:26    Temat postu: Re: gdzie szukac miszkań

zgadzam sie z odpowiwedzią powyzej
kazdy musi dostosowac mieszkanie do swoich wymagan
HankaK1992 
   

Nowy na forum


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 14, 2018 10:32
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 9:26    Temat postu: Re: gdzie szukac miszkań

Najlepiej,moim zdaniem, to po prostu pójśc do dewelopera i powiedzieć "Dzień dobry, chce mieszkania kraków nowe inwestycje w takiej i takie lokalizacji, z taką i taką cechą". No i dobry inwestor/deweloper powinien takie oferty zaprezentować i takie oferty pokazać (również namacalnie, jak inwestycja już stoi), żeby odpowiedzieć na te potrzeby. Generalnie uważam, że nawet jak szukamy w internecie to i tak najlepiej i najbezpieczniej jest się udać do biura Smile
jwgroup 
   

Nowy na forum


Wiek: 26
Dołączył: Czw Sty 03, 2019 13:23
Posty: 1
Skąd: Mogilno

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 13:26    Temat postu: Re: gdzie szukac miszkań

Ja kupowałem apartament, na nowym osiedlu. Tera ta firma stawia takie mieszkania w Żninie http://www.apartamentyznin.pl/ . Jestem mega zadowolony. wszystko zrobione ,,pod klucz".
dariuszdomachowski1 
   

Nowy na forum


Wiek: 24
Dołączył: Pią Sty 29, 2021 12:05
Posty: 2
Skąd: Mogilno

PostWysłany: Pią Sty 29, 2021 12:11    Temat postu: Re: gdzie szukac miszkań

Jeśli znajdziemy wymarzone mieszkanie, to warto jest pomyśleć o wyremontowaniu kuchni. Najlepiej jeśli zdecydujemy się na meble na wymiar, które będą znacznie lepsze i trwalsze od tych gotowych. Warto jest zapoznać się z artykułem www.firmabhp.pl/planujesz-zakup-nowych-mebli-kuchennych.
kasiakubaszewska 
   

Nowy na forum


Wiek: 24
Dołączył: Wto Lut 23, 2021 11:51
Posty: 1
Skąd: Kujaw

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 11:52    Temat postu: Re: gdzie szukac miszkań

Szukanie mieszkań będzie najłatwiejsze dzięki pomocy agencji nieruchomości. Polecam skorzystanie z usług firmy http://www.kujawskienieruchomosci.pl.
klaudiapiechocka 
   

Początkujacy


Wiek: 24
Dołączył: Wto Lut 16, 2021 14:21
Posty: 6
Skąd: Poznania

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 8:42    Temat postu: Re: gdzie szukac miszkań

Na temat mieszkań, jego zakupu oraz ofert deweloperów polecam poczytać w artykule http://www.rkc.pl/mieszkania-na-sprzedaz-znin-postaw-na-bezpieczna-inwestycje/. Ciekawy i pomocny artykuł dla każdego.
tenorka 
   

Początkujacy


Wiek: 34
Dołączył: Śro Sie 22, 2018 15:16
Posty: 9
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 12:29    Temat postu: Re: gdzie szukac miszkań

Jak szukałam swojego mieszkania to najwięcej czasu spędziłam przeglądając oferty w Internecie - na stronach agencji nieruchomości albo na stronach z ogłoszeniami od osób prywatnych. Byłam też kilka razy stacjonarnie w agencji i oglądałam kilka mieszkań, które znajomi wystawili gdzieś w social mediach. Ostatecznie wybrałam mieszkanie wystawione na stronie agencji i to oni pomagali mi załatwiać wiele formalności Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama